ClickCease

Kampaania: Hoolduskoristuse esimene kuu -50%. Vaata kampaania tingimusi SIIT

Puhastusfirma

Milline valida: Puhastusfirma vs oma koristaja
Kontor – paljude inimeste jaoks on see justkui teine kodu. Paik, kus veedame suure osa oma ajast – seetõttu on oluline, et seal valitseks helgus ja puhtus, sest siis oleme ka meie õnnelikud ja teeme tööd lustlikult.

Õnneks saab kollektiiv keskenduda oma põhiülesannetele ning usaldada kontori koristus asjatundjate kätte. Tekib küsimus – kas tellida teenust osutama usaldusväärne puhastusfirma või palgata oma meeskonda koristaja?
Koristaja eelised ja puudused
Tavapäraselt liigub koristaja kontoris justkui vargsi ning hommikuks on lauad puhtad ja põrandad pühitud. Töö on teada ning lisaülesannete määramine lihtne ja soodne. Mõnel juhul on puhastusteenindaja juba pikaaegne töötaja, olles usaldusväärne ning tuttav kogu ülejäänud kollektiiviga.

Arvestama peab, et kui soovite kollektiivi oma koristajat, peate katma omast taskust palgakulu, teda ehk aeg-ajalt motiveerima ning ka arenguvestlusi pidama.
Samuti peab hoidma pilku peal, kas palk ja töö tulemused on omavahelises vastavuses. Lisaks peab mõtlema, kust algab ja lõpeb töötaja vastutus: kui koristaja kasutab sobimatuid vahendeid või koristusmeetodeid, rikkudes mõne olulise sisustusdetaili või dokumendi, milliselt käituda?

Materjalide ja töövahendite soetamine on samuti Teie enda kulu ning ka omamoodi väljakutse, sest tänapäevased töömeetodid nõuavad teadmisi. Mis juhtub siis, kui töötaja haigestub?

Kogemused näitavad, et asendust on tihtipeale keeruline leida ning kontori puhastus jääb ootele.

Lühidalt – koristaja palkamine on hea mõte siis, kui soovite lihtsamini läbi ajada, nii kulu kui ka puhtuse taseme poolest.
Puhastusfirma tellimine
Koristusfirma on oma ala tõeline ekspert, kes käib ajaga kaasas. Töötajatele antakse edasi uusi teadmisi, töövõtteid ning ka põhimõtteid, mida järgida. Tõsi, lisatööde tegemine võib olla kulukam. Tegusatel ettevõtetel on hulgaliselt töötajaid, seega ei pea muretsema haigestumise jm põhjuste pärast, mistõttu töö võib jääda tegemata.

Asendustöötaja leitakse kiiresti ning seetõttu kantakse kontori eest alati hoolt. Puhastusfirma vastutab ise oma töötaja palga ja töö tulemuste eest.
Samuti on edasi antud õiged töövõtted ja teadmised, mistõttu võimalus ettevaatamatusest tingitud õnnetusteks on märgatavalt väiksem. Vahendite osas on asi selge – kõik tuleb teie partneri poolt.

Kuna teenus on lepinguga kinnitatud, saab tulemusi ning nende vastavust kokkulepitule alati kontrollida. Teie usaldatud partner on võtnud vastutuse enda kanda. Hoolduskoristus toimib operatiivse teenusena, mis tähendab efektiivset tegutsemist ja kokkulepitud tasu.

Samuti on hea teada, kas puhastufirma on võimeline pakkuma ka hädavajalikke lisateenuseid nagu vaipade ja mööbli keemiline puhastus, akende pesu, põrandate süvapesu ja muud. Selleks, et Teie kontor kestaks värske ning meeldiva töökeskkonnana, vajab ta ka hooldust, mitte ainult puhastust!

Puhastusteenused Tallinnas

Teemad, mis võivad veel huvi pakkuda
Previous
Next