Group 22

Lux Puhastus OÜ

Reg nr: 11461520
KMKR: EE1048943
telephone

(+372) 5836 0116

Group 26

info@luxpuhastus.ee

location

Peterburi tee 46 (Susi büroohoone),
11415, Tallinn

Koristusfirmad, koristusfirma kontori koristus - Lux Puhastus OÜ
Võta meiega ühendust
Teie nimi (ettevõte/kontakt isik)*

Koristusfirmad Tallinnas

Lux puhastus OÜ kontakt info
ja kontori asukoht
Suure heameele ja tänuga ootame oma praegustelt ning ka tulevastelt klientidelt ja koostööpartnerilt tagasisidet, ettepanekuid ja kommentaare, et oma töös veelgi parem olla ja oma klienti võimalikult hästi teenindada

Kontori koristusTallinnas

Meie partnerite hulka kuuluvad
Koristusteenused, Koristusteenused Tallinnas, Koristus - Lux Puhastus OÜ
Koristusteenused, Koristusteenused Tallinnas, Koristus, Hoolduskoristus - Lux Puhastus OÜ
Koristusteenused Tallinnas - Lux Puhastus OÜ
Koristaja, Koristus teenused Tallinn - Lux Puhastus OÜ
Koristusteenused Tallinn, Koristusteenused - Lux Puhastus OÜ

Koristusteenused Tallinnas

Ettevõttest ehk meie lugu koristusfirmana
"
Lux Puhastus OÜ omanikuna olen uhke, et meie partnerid peavad meie konkurentsi eeliseks just ausust ja läbipaistvust. Minu jaoks on oluline kohelda kõiki võrdselt ja lugupidamisega – olgu selleks meie töötajad, partnerid või partnerite töötajad.
Toomas Gutman

Eesti erakapitalil põhinev Lux Puhastus OÜ on pühendunult pakkunud koristusteenust alates 2008. aastast. Meie klientide seas on enamasti ärikliendid, keda teenindame igapäevaselt nii 50m2 suurusega pindadest kuni 5000+m2 suuruste pindadeni.

Iga klient on meile oluline ja eriline ning seega kuulub meie tegevuskavasse reeglina kõigepealt kliendi ja objektiga tutvumine. Seda selleks, et kaardistada kliendi soovid ja vajadused ning kindlustada see, et me neid saja protsendiliselt ka täita suudaksime.
Hindame tugevalt stabiilsust ja regulaarsust, mida saame pakkuda nii oma partneritele kui ka töötajtele. Nii saavad kõik osapooled üksteise peale loota, plaane teha ja keskenduda sellele, mis neile kõige olulisem.
Koristusfirmad Tallinnas, koristusfirma kontori koristus - Lux Puhastus OÜ
Meie ettevõtte tegevuse võimalikuks tegemisel on olnud suur osa ka usaldusväärsetel hügeenitoodete tootjatel, kes usuvad meie ettevõttesse ning toetavad meid oma toodete ja partnerlusega. Suur tänu teile!
Hoolduskoristus, Koristusfirmad, kontori koristus Tallinnas, koristaja teenus, kontori koristus hind - Lux Puhastus OÜ
Oleme just sobivas suuruses ettevõte, kus oleme piisavalt suur, et saame tagada teatava kindluse ja stabiilsuse kõikidele osapooltele. Samas oleme piisavalt väike, et olla paindlik ja tulla vastu erisoovidele, aidata probleemide korral või läheneda probleemile täiesti uue nurga alt. Oleme oma toredate klientide, töötajate ja tootjatele väga tänulikud!
Koristusfirmad Tallinnas, koristusfirma kontori koristus - Lux Puhastus OÜ
Koristusfirma, koristusfirmad kontori koristus - Lux Puhastus OÜ
“Edukas Eesti Ettevõte” sertifikaat on tõestus ettevõtte panusest Eesti majanduse arengusse ning ausasse ärikultuuri. Seisame nende väärtuste eest kogu hingega ning oleme selle üle ääretult uhked!
Usaldusväärne ettevõte
Märgise pälvinud ettevõtte krediidihinnang on viimase aasta jooksul olnud järjepidevalt hea. See tähendab, et puuduvad võlad riigi ning koostööpartnerite ees, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt, majandusnäitajad on head ning ettevõtte taust korras.
Ainult 6% Eesti ettevõtetest vastab Usaldusväärne ettevõte märgise nõuetele.