Suurpuhastus


Suurpuhastuse all mõtleme erinevaid koristustöid, ruumide terviklikku sisepuhastust, mida tavapärase hoolduskoristuse käigus läbi viia ei õnnestu. Suurpuhastus on teenus, mille käigus tehtavad tööd lepime reeglina kliendiga kokku koos ruumides ringkäiku tehes. Nii saame olla kindlad, et kõik kliendi soovid ka täidetud saavad.


Saada päring

Suurpuhastus - kellele?


Suurpuhastuse regulaarne teenus on eelkõige otstarbekas äriklientidele, kelle ruumides liigub igapäevaselt palju inimesi. Erakliendid tellivad meilt suurpuhastust peamiselt ehitus- või remondijärgse koristuse näol, kuid samuti ka kolimisega seoses. Loomulikult vajavad sageli samadel põhjustel teenust ka ärikliendid. Vahet pole, kes on tellijaks, meie eesmärgiks on suurpuhastuse järel saavutada tulemus, mis sarnaneb kinnisvara müügikuulutustelt nähtuga.


Kui sageli teenust tellida?


Üldkasutuses olevate ruumide puhul tasuks suurpuhastus läbi viia 1-2 korral aastas. Olulisteks teguriteks on siinkohal aastaajad ja neist tulenev kontori või eluruumi kasutusrütm. Reeglina vajavad ruumid enim puhastamist ikka suve või talve algul.


Suurpuhastus sisaldab vastavalt sõlmitud kokkuleppele järgmisi teenuseid:


  • Akende pesu
  • Põrandate süvapesu ja kaitsetöötlust
  • Vaipkatete keemilist puhastust
  • Seinte ja lagede puhastamist
  • Sanitaarruumide puhastust
  • Pehme mööbli puhastamist
  • Kõrgemate ja raskesti ligipääsetavate pindade puhastamist

Ehitusjärgse koristuse, remondijärgse koristuse ja kolimisjärgse suurpuhastuse raames eemaldame seintelt ja põrandatelt tööde käigus tekkinud tolmu ning viime läbi eelmainitud toimingud.


Oluline teada:


Ehitustööde käigus tekib ruumidesse lisaks nähtavale ehitusprahile ja mustusele spetsiifiline tolm, mille eemaldamine on oluline enne ruumide kasutuselevõttu ja soovitavalt enne mööbli sissetoomist.

Ehitusijärgse koristuse puhul on oluline takistada mustuse kandumist mustematelt pindadelt puhtamatele ning kasutatakse võimalikult tolmuvabasid töömeetodeid, et tagada töö efektiivsus ja võimalikult puhas lõpptulemus.

Ehitustolmu eemaldamist alustatakse kõrgematest pindadest ja liigutakse alla. Lisaks pestakse aknad ja klaaspinnad, puhastatakse põrandad ja vajadusel teostatakse kaitsetöötlemine. Peale puhastust on ruumid kasutuskõlblikud ja tolmuvabad.

Enne mööbli sissevedamist on soovitav teha ruumides kolimisjärgne koristus, et pääseda ligi võimalikult paljudele pindadele. Koristusega on võimalik taastada ruumide varasem hiilgus ja puhtus.

Kolimisjärgse koristuse käigus puhastatakse põhjalikult kõik pinnad, teostatakse akende pesu ja vajadusel tehakse põrandapinnale kaitsetöötlus.


Vajate koristusteenust? Helistage meile!

(+372) 5836 0116

Meie koristusfirma meeskonnale on ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki oma kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Saada päring