Hoolduskoristus


Hoolduskoristus on lepinguline regulaarne koristusteenus äripindadel meeldiva töökeskkonna tagamiseks kokku lepitud mahus ja tingimustel. Meie eesmärgiks on pakkuda tulemusele orienteeritud teenust, et kontoris töötavad inimesed ei peaks igapäevaselt koristamisega seotud probleemidele mõtlema ning saaksid pingevabalt teha oma põhitööd.


Saada päring

Kuidas teenust osutame?


Igale koristusobjektile määrame kogemustega ja usaldusväärse puhastusteenindaja, püüame võimalikult vältida inimeste rotatsiooni erinevate koristusobjektide vahel. Nii saame olla kindlad, et kõik tööd on tehtud vastavalt kokkulepetele.

Töid koordineerib töödejuhataja, kes korraldab ka pistelist kontrolli töö kvaliteedile ning on kliendile konsultandiks. Hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi ja kasutame hoolduskoristuse käigus Põhjamaade ökomärgisega puhastusvahendeid.


Kas ainult kontori koristus?


Regulaarne koristusteenus ei ole vaid kontorite koristus. Hoolduskoristus on mõeldud äripindadele ning sobib hästi nii suuremate kui väiksemate kontorite tarbeks, aga ka kaubanduspindade ja laoruumide korrashoiuks. Regulaarne kontori koristus aitab luua ohutu ja tervisliku töökeskkonna. Lisaks jätavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttest hea üldmulje ning selles keskkonnas on meeldiv töötada.

Pöörduge meie poole ka siis kui Teil on soovi saada põhjalikumat lisainfot või vastuseid tekkinud küsimustele.


Kui sageli?


Sõltuvalt ruumide kasutusintensiivsusest oleme valmis hoolduskoristust pakkuma 1-7 päeval nädalas. Kõik sõltub sellest, kui palju inimesi päevas ruumi kasutab, kas kantakse vahetusjalanõudsid või käiakse ruumides ka välisjalatsites.

Tegu on lepingulise koristusteenusega, mida osutame vastavalt kokku lepitud aegadele, mahtudele ja teistele lepingus sätestatud tingimustele.

Mõned näited, millest hoolduskoristus koosneb:

 • Töö- ja aknalaudade vabade pindade pühkimine väheniiskelt
 • Seinte, uste ja uksepiitade määrdunud kohtade puhastamine (kõrguseni 180 cm)
 • Kõrgemate pindade (üle 180 cm) puhastamine üks kord kuus
 • Klaaspindade (v.a aknad) ja vaheklaaside määrdunud kohtade pühkimine mikrokiudlapiga
 • Peegelpindade puhastamine
 • Ukselinkide puhastamine väheniiskelt
 • Kööginurkade pindade puhastamine ja kohvitasside pesemine
 • Põrandapindade pesu väheniiskelt
 • Vaibaga kaetud põrandate puhastamine tolmuimejaga
 • Tualettruumide puhastamine ning desinfitseerimine ja varustamine hügieenitarvikutega
 • Prügikorvide tühjendamine ja varustamine prügikottidega

Professionaalne hoolduskoristus on oluline kliendile, kes hindab oma aega, ning ei soovi seda kulutada spetsiaalse inimese leidmisele ja koolitamisele. Samuti ei pea koristusteenuse puhul muretsema puhastusaineid ega koristustarvikuid. Loe rohkem puhastusfirma eelistest ja puudustest artiklist Puhastusfirma vs oma koristaja


Valvekoristus


Valvekoristus on täisteenus, mille raames viibib puhastusteenindaja objektil kogu tööpäeva jooksul ning eemaldab jooksvalt ja operatiivselt kogu tekkinud mustuse. Teenus sobib eriti hästi näiteks kaubanduspindadele ja teistesse avalikesse hoonetesse, kus on pidevalt lisaks töötajatele ka kliendid. Lisaks puhastamisele hoiab valvekoristaja pidevalt silma peal ka prügikastidel ja sanitaarruumidel, vahetades vajadusel prügikotte ja lisades hoidikutesse seepi või tualettpaberit.

Valvekoristuse teenust pakume soovi korral ka nn white label teenusena, kus meie ettevõtte puhastusteenindaja kannab tellija töötajatega sarnast vormirõivastust.


Diskreetsus ja kokkulepetest kinni pidamine


Pea alati leidub äripindadel diskreetset infot ja väärtuslikke esemeid. Meie eesmärgiks on saavutada klientidega usalduslik suhe — meie puhastusteenindaja ja töödejuhataja, kellel on äripinnale pidev ligipääs, peavad kliendi jaoks olema sama usaldusväärsed kui tema enda töötajad. Meie töötajad on selles osas teadlikud ning vastavad sätted on kirjas ka töötajate ametijuhendis. Lisaks teavad töötajad alati võimalusest, et töödejuhataja võib neid pisteliselt kontrollida.

Samas, keegi meist pole kaitstud õnnetuste eest. Seetõttu on meie ettevõttel sõlmitud ka vastutuskindlustusleping, mis hõlmab kõiki objekte, kus töötame.


Kuidas me töötajaid motiveerime?


Paljude hoolduskoristuse pakkujate puhul on probleemiks vähekoolitatud ja alamotiveeritud personal, kelle töö kvaliteet varem või hiljem langema kipub. Meie valdkonnas on tihti probleemiks segased kokkulepped ja ebakindlus oma tööandja suhtes. Kuna meie eesmärgiks on kvaliteetse ja stabiilse teenuse pakkumine, oleme enda jaoks kehtestanud reeglid, millest üle astumist igal võimalusel väldime.

Meie töötajad on kõik ametliku lepinguga tööl ja me tagame neile lepingus sätestatud töökoormuse ning püsiva töötasu. Samuti lepingust tuleva kohustusena peab töötaja olema tutvunud oma ametijuhendi ja tööohutuseeskirjadega. Lisaks kasutame kogenud töödejuhatajaid, kes tagavad puhastusteenindaja väljaõppe ning on neile igakülgselt toeks. Samas jääb alati mõlemale poolele teadmine, et töödejuhatajal on kohustus oma alluvate tööd pisteliselt kontrollida.


Mida ootame oma partneritelt?


Üldiselt sätestatakse koristusteenuse sisu ja maht enne hinnapakkumise tegemist, oleme alati andnud võimaluse tingimuste muutmiseks veel ka hinnapakkumise koostamise faasis — sageli ei tule kõik korraga lihtsalt meelde. Enamasti on hoolduskoristus välja kujunenud nii, et puhastusteenindaja ei puutu kontorilaudadel olevaid töötajate isiklikke asju või dokumente.

Paljud meie kliendid nõuavad aga oma töötajatelt asjade korrastamist laudadelt koristuspäevadel ja vahetusjalatsite kasutamist, nii suudetakse püsivalt kontoris elementaarset puhtust hoida ka koristusvälisel ajal. Kuigi meie puhastusteenindajad ei löö risti ette mitte millegi ees, on kõikidel osapooltel meeldiv töötada, kui klientide töötajad käituvad ka sanitaarruumides kultuurselt.


Teenuse maksumus


Äripindade koristusteenuse kuutasu sõltub mitmetest teguritest, peamised neist:


 • Pinna suurus
 • Koristuse sagedus
 • Ruumide ja pinnakattematerjalide eripäradest
 • Ruumide asukohast
 • Koristusvälisel perioodil tekkiva mustuse astmest

Hinnapakkumise saamiseks palume täita allolev päringuvorm, lisades pinna suuruse, asukoha ja koristussageduse. Hinnapakkumise koostamisel tuleme kohale ja vaatame kindlasti koristatavad ruumid üle, et vajadusel konsulteerida töödega seotud tingimuste osas.


Vajate koristusteenust? Helistage meile!

(+372) 5836 0116

Meie koristusfirma meeskonnale on ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki oma kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Saada päring