fbpx

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on lepinguline regulaarne koristusteenus äripindadel, mille eesmärgiks on tagada püsivalt puhas töökeskkond ning mida teostatakse kokku lepitud mahus ja tingimustel. Meie eesmärgiks on pakkuda tulemusele orienteeritud teenust, et kontoris töötavad inimesed ei peaks igapäevaselt koristamisega seotud probleemidele mõtlema ning saaksid pingevabalt tegeleda oma põhitööga.

Saada päring

Hoolduskoristus

Kuidas teenust osutame?

Igale koristusobjektile määrame kogemustega ja usaldusväärse puhastusteenindaja, püüame võimalikult vältida inimeste rotatsiooni erinevate koristusobjektide vahel. Nii saame olla kindlad, et kõik tööd on tehtud vastavalt kokkulepetele. Töid koordineerib kvalifitseeritud töödejuhataja, kes korraldab ka pistelist kontrolli töö kvaliteedile ning on kliendile konsultandiks. Hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi ja kasutame hoolduskoristuse käigus kodumaised Clean EcoWorld ökoloogilisi puhastusvahendeid.

Kas ainult kontori koristus?

Regulaarne koristusteenus ei ole vaid kontorite koristus. Hoolduskoristus on mõeldud äripindadele ning sobib hästi nii suuremate kui väiksemate kontorite tarbeks, aga ka kaubanduspindade ja laoruumide korrashoiuks. Regulaarne kontori koristus aitab luua ohutu ja tervisliku töökeskkonna. Lisaks jätavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttest hea üldmulje ning selles keskkonnas on meeldiv töötada. 
Pöörduge meie poole ka siis kui Teil on soovi saada põhjalikumat lisainfot või vastuseid tekkinud küsimustele.

Kontor

Kui sageli?

Sõltuvalt ruumide kasutusintensiivsusest pakume hoolduskoristust 1-7 päeval nädalas. Kõik sõltub sellest, kui palju inimesi päevas ruumi kasutab, kas kantakse vahetusjalanõusid või käiakse ruumides ka välisjalatsites.

Tegu on lepingulise koristusteenusega, mida osutame vastavalt kokku lepitud aegadele ja mahtudele. Siin on veidi pikemalt kirjutatud kontori koristuse vajadusest ja kuidas kontorit hooldada.

Mõned näited, millest hoolduskoristus koosneb

 • Töö- ja aknalaudade vabade pindade pühkimine väheniiskelt
 • Seinte, uste ja uksepiitade määrdunud kohtade puhastamine (kõrguseni 2 m)
 • Kõrgemate pindade (üle 2 m) puhastamine üks kord kuus
 • Klaaspindade (v.a aknad) ja vaheklaaside määrdunud kohtade pühkimine mikrokiudlapiga
 • Peegelpindade puhastamine
 • Ukselinkide puhastamine väheniiskelt
 • Kööginurkade pindade puhastamine ja kohvitasside pesemine
 • Põrandapindade pesu väheniiskelt
 • Vaibaga kaetud põrandate puhastamine tolmuimejaga
 • Tualettruumide puhastamine ning desinfitseerimine ja varustamine hügieenitarvikutega
 • Prügikorvide tühjendamine ja varustamine prügikottidega
 • ja muud kokkulepitud ülesanded

Professionaalne hoolduskoristus on oluline kliendile, kes hindab oma aega, ning ei soovi seda kulutada spetsiaalse inimese leidmisele ja koolitamisele. Samuti ei pea koristusteenuse puhul muretsema puhastusaineid ega koristustarvikuid. Loe rohkem puhastusfirma eelistest ja puudustest meie artiklist Puhastusfirma vs oma koristaja.

Valvekoristus

Valvekoristus on täisteenus, mille raames viibib puhastusteenindaja objektil kogu tööpäeva jooksul ning eemaldab jooksvalt ja operatiivselt kogu tekkinud mustuse. Teenus sobib eriti hästi näiteks kaubanduspindadele ja teistesse avalikesse hoonetesse, kus on pidevalt lisaks töötajatele ka kliendid. Lisaks puhastamisele hoiab valvekoristaja pidevalt silma peal ka prügikastidel ja sanitaarruumidel, vahetades vajadusel prügikotte ja lisades hoidikutesse seepi või tualettpaberit.

Valvekoristuse teenust pakume soovi korral ka nn white label teenusena, kus meie ettevõtte puhastusteenindaja kannab tellija töötajatega sarnast vormirõivastust.

Valvekoristus

Kuidas me töötajaid motiveerime?

Meie valdkonnas on tihti probleemiks segased kokkulepped ja ebakindlus oma tööandja suhtes.

Meie töötajad on kõik ametliku lepinguga tööl ja me tagame neile lepingus sätestatud töökoormuse ning püsiva töötasu. Lisaks kasutame kogenud töödejuhatajaid, kes tagavad puhastusteenindaja väljaõppe ning on neile igakülgselt toeks. Samas jääb alati mõlemale poolele teadmine, et töödejuhatajal on kohustus oma alluvate tööd pisteliselt kontrollida.

Teenuse maksumus

Äripindade koristusteenuse kuutasu sõltub mitmetest teguritest, peamised neist:

 • Pinna suurus
 • Koristuse sagedus
 • Ruumide ja pinnakattematerjalide eripäradest
 • Ruumide asukohast
 • Koristusvälisel perioodil tekkiva mustuse astmest