fbpx

Koristusfirma, kes hoolib

Klientide objektidel teenust osutades kasutame turvalisi, kuid efektiivseid ja tunnustatud puhastustarvikuid, mida tarnime pikaaegse kogemusega koostööpartneritelt. Lisandväärtusena teeme koostööd PZU Kindlustusega, kes pakub meie tööle vastutuskindlustust.

Saada päring

Ettevõttest

Kes me oleme?

Eesti erakapitalil põhinev Lux Puhastus OÜ on pühendunult pakkunud koristusteenust nii äri- kui eraklientidele alates 2008. aastast. Meie klientide seas on enamasti ärikliendid, keda teenindame igapäevaselt nii 50m2 suurusega pindadest kuni 2000+m2 suuruste pindadeni. Samuti on meie regulaarse koristusteenuse portfellis ka korteriühistuid ja erakliente korteritest eramajadeni.

Mida me pakume?

Lux Puhastuse eesmärgiks on pakkuda klientidele suurepärast teenust läbi organiseeritud ja läbimõeldud koristuslahenduste.

Iga klient on meile oluline ja eriline ning seega kuulub meie tegevuskavasse alati eelnev kliendi ja objektiga tutvumine. Seda selleks, et kaardistada kliendi soovid ja vajadused ning kindlustada see, et me neid 100% ka täita suudame. Meie teenuseid võib jagada kaheks: regulaarne hoolduskoristus ja eripuhastustööd.

7 põhjust, miks valida koostööpartneriks Lux Puhastus OÜ

  • Pikaaegne kogemus
  • Paindlikud terviklahendused
  • Tähtaegadest kinnipidamine
  • Kliendiga avatud ja sõbralik suhtlus
  • Kokkulepitud töö kokkulepitud ajal
  • Keskkonnasäästlikud puhastusained
  • Usaldusväärne ja kindel partner puhastusalal

Missioon

Lux Puhastuse missiooniks on pakkuda enda klientidele väärtust läbi puhta keskkonna, et kliendid saaksid keskenduda 100% enda tegevusele. Arvestades, et puhtuses peitub ilu, siis selle mõtte taga seisab klientide rahulolu, kes saavad nautida puhtaid pindu keskendudes enda tegevuses vaid olulisele. Seega on meile ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki enda kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Möödapääsmatu tegevus

Koristusteenused on üsna laialivalguv valdkond, kuid samas möödapääsmatu. Koristada tuleb igal pool – nii kodus kui ka kontoris ja kui Teile vähegi tundub, et vajate selles osas ekspertide abi, siis pöörduge oma murega meie poole. Isegi kui Te ei leia meie teenuste hulgast just seda õiget, siis me kuulame Teid ära ning kindlasti leiame võimaluse, kuidas me saame Teile kasulikud olla.

Suure heameele ja tänuga ootame oma praegustelt ning ka tulevastelt klientidelt ja koostööpartnerilt tagasisidet, ettepanekuid ja kommentaare, et oma töös veelgi parem olla ja oma klienti võimalikult hästi teenindada.