Ettevõttest

Eesti erakapitalil põhinev Lux Puhastus OÜ on pühendunult pakkunud koristusteenust nii äri- kui eraklientidele alates 2008. aastast. Meie klientide seas on enamasti ärikliendid, keda teenindame igapäevaselt nii 50m2 suurusega pindadest kuni 2000+m2 suuruste pindadeni. Samuti on meie regulaarse koristusteenuse portfellis ka korteriühistuid ja erakliente korteritest eramajadeni.

Lux Puhastuse missiooniks on pakkuda enda klientidele väärtust läbi puhta keskkonna, et kliendid saaksid keskenduda 100% enda tegevusele. Arvestades, et puhtuses peitub ilu, siis selle mõtte taga seisab klientide rahulolu, kes saavad nautida puhtaid pindu keskendudes enda tegevuses vaid olulisele. Seega on meile ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki enda kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Lux Puhastuse visiooniks on pakkuda klientidele väga head ja suurepärast teenust läbi organiseeritud ja läbimõeldud koristuslahenduste.

Iga klient on meile oluline ja eriline ning seega kuulub meie tegevuskavasse alati eelnev kliendi ja objektiga tutvumine. Seda selleks, et kaardistada kliendi soovid ja vajadused ning kindlustada see, et me neid 100% ka täita suudame. Klientidele pakume regulaarseid hoolduskoristus– ja eripuhastustöid ning väliterritooriumi korrashoidu (nii suve- kui ka talveperioodil).

Klientide objektidel teenust osutades kasutame turvalisi, kuid efektiivseid ja tunnustatud puhastustarvikuid, mida tarnime pikaaegse kogemusega koostööpartneritelt.

Lisaks kasutame täisväärtusliku teenuse osutamiseks PZU Kindlustuse vastutuskindlustust.

7 põhjust, miks valida koostööpartneriks Lux Puhastus OÜ:

  1. Pikaaegne kogemus
  2. Paindlikud terviklahendused
  3. Tähtaegadest kinnipidamine
  4. Kliendiga avatud ja sõbralik suhtlus
  5. Kokkulepitud töö kokkulepitud ajal
  6. Keskkonnasäästlikud puhastusained
  7. Usaldusväärne ja kindel partner puhastusalal

Suure heameele ja tänuga ootame oma praegustelt ning ka tulevastelt klientidelt ja koostööpartnerilt tagasisidet, ettepanekuid ja kommentaare, et oma töös veelgi parem olla ja oma klienti võimalikult hästi teenindada.

Puhtuses peitub ilu!
Edukat ja puhast koostööd soovides

Lux Puhastus OÜ

Lux-Puhastus-logo