Terviklahendused


Koristusteenus, hügieenitarvikutega varustamine ja eripuhastusteenused ühelt koristusfirmalt. Võimaldame oma klientidele terviklahendusi, mille raames on Teil võimalus tellida kõik teenused meilt.


Saada päring

Kellele?


Regulaarne koristusteenus ei ole vaid kontorite koristus. Hoolduskoristus on mõeldud äripindadele ning sobib hästi nii suuremate kui väiksemate kontorite tarbeks, aga ka kaubanduspindade ja laoruumide korrashoiuks. Regulaarne kontori koristus aitab luua ohutu ja tervisliku töökeskkonna. Lisaks jätavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttest hea üldmulje ning selles keskkonnas on meeldiv töötada.

Pöörduge meie poole ka siis kui Teil on soovi saada põhjalikumat lisainfot või vastuseid tekkinud küsimustele.


Kui sageli teenust tellida?


Sõltuvalt ruumide kasutusintensiivsusest oleme valmis hoolduskoristust pakkuma 1-7 päeval nädalas. Kõik sõltub sellest, kui palju inimesi päevas ruumi kasutab, kas kantakse vahetusjalanõudsid või käiakse ruumides ka välisjalatsites.

Tegu on lepingulise koristusteenusega, mida osutame vastavalt kokku lepitud aegadele, mahtudele ja teistele lepingus sätestatud tingimustele.

Mida sisaldab terviklahendus?


Hoolduskoristus


Hoolduskoristus on lepinguline regulaarne koristusteenus äripindadel meeldiva töökeskkonna tagamiseks kokku lepitud mahus ja tingimustel.

Meie eesmärgiks on pakkuda tulemusele orienteeritud teenust, et kontoris töötavad inimesed ei peaks igapäevaselt koristamisega seotud probleemidele mõtlema ning saaksid pingevabalt teha oma põhitööd.

Professionaalne hoolduskoristus on oluline kliendile, kes hindab oma aega, ning ei soovi seda kulutada spetsiaalse inimese leidmisele ja koolitamisele. Samuti ei pea koristusteenuse puhul muretsema puhastusaineid ega koristustarvikuid. Loe rohkem puhastusfirma eelistest ja puudustest artiklist Puhastusfirma vs oma koristaja


Puhastusteenused


Need kõik on puhastusteenused, mida regulaarne koristusteenus ei hõlma ehk teisisõnu eripuhastusteenused. Enamikku nendest teostatakse perioodiliselt, kuni paaril korral aastas ja seda reeglina siis, kui tavapärasest regulaarsest puhastusest enam abi pole.

Hügieenitarvikud

Eesmärgiga teostada võimalikult kompleksset teenust pakume lisaks hoolduskoristusele oma klientidele ka hügieenitarvikutega varustamist, et ise ei peaks antud tarvikute organiseerimisele aega kulutama.

Koristusobjektil varustame klienti erinevate hügieenitarvikutega vastavalt reaalsele kulule.

  • kätekuivatuspaberid;
  • WC-rullid;
  • vedelseebid;
  • WC-rulli hoidjad;
  • kätepaberi hoidjad;
  • vedelseebidosaatorid;
  • õhuvärskendajad;
  • prügikotid.
 
 

Oluline teada:


Hinnapakkumise saamiseks palume täita allolev päringuvorm, lisades pinna suuruse, asukoha ja koristussageduse. Hinnapakkumise koostamisel tuleme kohale ja vaatame kindlasti koristatavad ruumid üle, et vajadusel konsulteerida töödega seotud tingimuste osas.


Vajate koristusteenust? Helistage meile!

(+372) 5836 0116

Meie koristusfirma meeskonnale on ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki oma kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Saada päring