Terviklahendused


Koristusteenus, hügieenitarvikutega varustamine ja eripuhastusteenused ühelt koristusfirmalt. Võimaldame oma klientidele terviklahendusi, mille raames on Teil võimalus tellida kõik teenused ühest kohast.


Saada päring

Mida sisaldab terviklahendus?


Hoolduskoristus


Hoolduskoristus on lepinguline regulaarne koristusteenus äripindadel meeldiva töökeskkonna tagamiseks kokku lepitud mahus ja tingimustel.

Meie eesmärgiks on pakkuda tulemusele orienteeritud teenust, et kontoris töötavad inimesed ei peaks igapäevaselt koristamisega seotud probleemidele mõtlema ning saaksid pingevabalt teha oma põhitööd.

Professionaalne hoolduskoristus on oluline kliendile, kes hindab oma aega, ning ei soovi seda kulutada spetsiaalse inimese leidmisele ja koolitamisele. Samuti ei pea koristusteenuse puhul muretsema puhastusaineid ega koristustarvikuid.


Puhastusteenused


Need kõik on puhastusteenused, mida regulaarne koristusteenus ei hõlma ehk teisisõnu eripuhastusteenused. Enamikku nendest teostatakse perioodiliselt, kuni paaril korral aastas ja seda reeglina siis, kui tavapärasest regulaarsest puhastusest enam abi pole.

Hügieenitarvikud

Eesmärgiga teostada võimalikult kompleksset teenust pakume lisaks hoolduskoristusele oma klientidele ka hügieenitarvikutega varustamist, et ise ei peaks antud tarvikute organiseerimisele aega kulutama.

Koristusobjektil varustame klienti erinevate hügieenitarvikutega vastavalt reaalsele kulule.

  • kätekuivatuspaberid;
  • WC-rullid;
  • vedelseebid;
  • WC-rulli hoidjad;
  • kätepaberi hoidjad;
  • vedelseebidosaatorid;
  • õhuvärskendajad;
  • prügikotid.
 
 

Oluline teada:


Hinnapakkumise saamiseks palume täita päringuvorm, lisades pinna suuruse, asukoha ja koristussageduse. Hinnapakkumise koostamisel tuleme kohale ja vaatame kindlasti koristatavad ruumid üle, et vajadusel konsulteerida töödega seotud tingimuste osas.


Vajate koristusteenust? Helistage meile!

(+372) 5836 0116

Meie koristusfirma meeskonnale on ülimalt oluline puhastusalaselt teenindada kõiki oma kliente igapäevase pühendumuse ja hoolitsusega.

Saada päring