Pehme mööbli puhastus

Pehme mööbli puhastus ja kontoritoolide puhastusvaipkatete-ja-mööbli-puhastus

Pehme mööbel kipub kiiresti määrduma igapäevase kasutamisega ning seetõttu vajab aeg-ajalt kuivpuhastusele lisaks keemilist puhastust. Tuleb arvestada, et pehme mööbli puhastust teostades jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada. Lisaks võib jaekaubanduses müüdavate kemikaalidega puhastades jätta mööblile mustuse veelgi sügavamale pinna sisse. Vale meetodiga puhastatud aine plekk seob mustust ja tolmu ning edaspidine määrdumine toimub hoopis kiiremini.

Pehme mööbli puhastust professionaalse firma poolt teostatakse tekstiilist diivanitele, tugitoolidele, kontoritoolidele või muudele puhastatavatele mööbliesemetele. Mööbli puhastus on protsess, kus kasutatakse spetsiaalset tekstiilihooldusmasinat, mille abil leotatakse ainega mustus lahti, harjatakse mehhaaniliselt ning seejärel loputatakse kinnitunud mustus välja. Regulaarsel hooldamisel pind ei tuhmu nii kiiresti ning püsib kauem värskena. Kõige sagedamini tellitakse pehme mööbli puhastusteenuste seast just diivanite puhastust.

Puhastustööd toimuvad kliendi juures kohapeal ning peale pesu on pind niiske, mistõttu vastavalt ruumi ventileeritavusele kulub täielikuks kuivamiseks kuni 12 tundi.


Küsi pakkumist

Laki 16, TallinnKaart