Akende pesu

Akende pesu

Akende pesu teenus sisaldab endas klaaspinna, aknaraami ning aknalaua puhastust. Akende pesemisel kasutatakse professionaalseid puhastusvahendeid ning töödeks vajalikke abivahendeid, mis tagavad kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Regulaarne akende pesu on kasulik akende säilimisele, sest mida kauemaks jääb mustus ja tolm nende pinnale, seda rohkem ta sinna kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks. Seega soovitame teostada akende pesu seest ja väljast sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust vähemalt kaks korda aastas sügisel ja kevadel.

Teostades akende pesu kasutame vajadusel redelit või tõsteseadet. Akende pesemise hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma (näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele).

Akende pesu tõstukiga

Puhtad aknad loovad Teie firmas ja kodus parema olustiku nii kohalolijatele kui ka külalistele. Olenemata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, kuna väljast tulev valgus toob akendel väiksemadki plekid esile ning jääb silma.

 Kui otsid kindlat partnerit hooldus- ja koristustöödeks, siis võta meiega ühendust ja me teeme Teile personaalse pakkumise.


Küsi pakkumist

Laki 16, TallinnKaart