Hoolduskoristus

Hoolduskoristuse põhiliseks eesmärgiks on luua ettevõtete äripindadel puhas ja meeldiv töökeskkond. Hoolduskoristus on lepinguline puhastusteenus, mida viiakse läbi kokkulepitud ajal, mahus ja tingimustel. Lux Puhastus pakub hoolduskoristust sagedusega 1-7 korda nädalas, vastavalt objekti käidavusele ja vajadustele.

Regulaarne koristusteenus aitab luua ohutu ja tervisliku töökeskkonna. Lisaks jätavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttest hea üldmulje ning selles keskkonnas on meeldiv töötada.

Igale koristusobjektile määratakse kogemustega ja usaldusväärne puhastusteenindaja. Tööde teostamisel kasutatakse selleks ettenähtud professionaalseid puhastusvahendeid, mis on tervisekaitse- ja keskkonnanõuetele vastavad. Tööde koordineerimiseks on määratud töödejuhataja, kes seisab koristusteenuse heakäigu eest ning kelle peamiseks eesmärgiks on tagada koristusteenuse efektiivne läbiviimine ning samuti kliendi konsulteerimine.

UUDIS! Hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi, mistõttu kasutame hoolduskoristuse käigus Põhjamaade ökomärgisega puhastusvahendeid.

Hoolduskoristus

Järgnevalt on toodud näited, mida regulaarne hoolduskoristus endas hõlmab:

 • Töö- ja aknalaudade vabad pinnad pühitakse väheniiskelt;
 • seinte, uste ja uksepiitade määrdunud kohad puhastatakse (kõrguseni 180 cm);
 • kõrgemad pinnad (üle 180 cm) puhastatakse üks kord kuus;
 • klaaspindade (v.a aknad), vaheklaaside määrdunud kohad pühitakse mikrokiudlapiga;
 • puhastatakse peegelpinnad;
 • ukselingid puhastatakse väheniiskelt;
 • kööginurkades pindade puhastamine ja kohvitasside pesemine;
 • põrandapinnad pestakse väheniiskelt;
 • vaibaga kaetud põrandad puhastatakse tolmuimejaga;
 • tualettruumid puhastatakse ning desinfitseeritakse ja varustatakse hügieenitarvikutega;
 • prügikorvid tühjendatakse ja varustatakse prügikottidega.

Antud teenus on üks põhiline koristusteenuse liike, mida rakendatakse ka kaubandus- ja laopindade korrashoiu tagamiseks.

Professionaalne koristusteenus on oluline kliendile, kes hindab oma aega, mistõttu saab pühenduda oma põhitegevusele ning ei pea otsima endale sobivat töötajat ja teda koolitama, muretsema puhastusaineid ega koristustarvikuid. Loe rohkem puhastusfirma eelistest ja puudustest artiklist Puhastusfirma vs oma koristaja.

 

Valvekoristusvalvekoristus

Valvekoristus on puhastusteenuse liik, mille käigus hoolitseb puhastusteenindaja objekti eest kogu tööpäeva jooksul, eemaldades jooksvalt tekkinud mustuse operatiivselt, jäädes sealjuures võimalikult märkamatuks. Valvekoristus sobib äripindadele, kus toimub inimeste tihe liikumine (suurema käidavusega bürood, kauplused, esindused). Lisaks tühjendab valvekoristaja vajadusel prügikaste ning vahetab prügikotte ja lisab seepi, käte- ja tualettpaberit nende hoidikutesse.

 

Teenuse maksumus

Äripindade hoolduskoristuse kuumaksumus sõltub erinevatest asjaoludest: pinna suurusest, koristuse sagedusest, ruumide iseloomust, asukohast ja mustuse astmest. Hinnapakkumise saamiseks palume täita allolev hinnapäringu vorm lisades pinna suuruse, asukoha ja koristussageduse. Hinnapakkumise koostamisel tuleme vaatame kindlasti ka koristatavad ruumid üle, et vajadusel konsulteerida tööde tingimuste osas ning seejärel saame koostada vastavalt teie vajadustele individuaalse pakkumise.


Küsi pakkumist

Laki 16, TallinnKaart